Červené a modré rozšířené žilky: Zbavte se jich pomocí cévního diodového laseru!

Sítě červených rozšířených žilek, které se nejčastěji vyskytují na tvářích a okolo nosu, dokáží hodně potrápit. Vaše zdraví nemusí nijak ohrožovat, představují ale viditelný estetický problém. A stejně tak modré žilky na dolních končetinách, červené tečky neboli hemangiomy a ohně, které tvoří velké červené až modrofialové skvrny. Tyto nedokonalosti pleti jdou však velmi dobře odstraňovat. Na kožní klinice Achillea k tomu používáme cévní diodový laser MedArt 435. Jedná se o nejmodernější dostupnou technologii s mnohonásobně vyšší bezpečností než u jiných typů laserů nebo IPL.

Výhody laserového odstranění žilek a hemangiomů

  • rychlý a bezpečný  zákrok 
  • efekt je patrný již po prvním ošetření

Volejte 733 126 750 a objednejte se na odstranění žilek ještě dnes!

Podívejte se na fotky před zákrokem a po něm

Odstranění žilek - před zákrokem Odstranění žilek - po zákroku
Odstranění žilek - před zákrokem Odstranění žilek - po zákroku

Průběh laserového odstranění žilek na klinice Achillea

Před vlastním zákrokem lze provést test, při kterém se ukáže, jak vaše kůže a dotčené cévy reagují na laserovou terapii. Laserovou energii přeneseme velmi přesným paprskem, který zapůsobí hluboko pod vrchní vrstvu vaší kůže. Cévka, kterou laserový paprsek zasáhne, se díky tepelnému impulsu uzavře. Zákrok je bezbolestný, jen ojediněle můžete cítit mírné pálení. Pro vaše pohodlí však používáme lokální chlazení.

Laser způsobuje podráždění kůže podobné tomu, jako když se člověk spálí na slunci. Nahřátím se kůže vysouší a vznikají stroupky. Může se vytvořit i zarudlý puchýřek. Abyste se vyvarovali vzniku jizev, doporučujeme nechat stroupky volně zahojit, v žádném případě je neodstraňujte. Opálená kůže také může v místě zákroku dočasně zesvětlat. Pigment se však velmi brzy obnoví.

Ceník výkonů

Nos a okolí                                     od  1000,- Kč

Tváře i nos                                     od  2000,- Kč

Dekolt                                            od  2500,- Kč

Dolní končetiny                             od  1500,- Kč

Cena se odvíjí od nákladů na jednotlivé terapie. Abyste mohli lépe ohodnotit výsledky ošetření a náklady, rádi vám nabídneme zkušební ošetření (části určité oblasti) za příznivou cenu.

Podívejte se na video ze zákroku

Kdy jsou vidět výsledky a jaké zásady po ošetření je třeba dodržovat

Nabízíme zkušební test za příznivou cenu. Volejte 733 126 750.

Výsledky jsou individuální a v určitých případech vám doporučíme zákrok opakovat. U žilek v obličeji dochází ke zlepšení zpravidla již po jednom ošetření. Oproti původnímu stavu je viditelnost rozšířených cév zhruba o 60-80 % menší. Červené tečky neboli hemangiomy zmizí také již při prvním ošetření, a to až z 95 %. Žilky na nohách se zlepší po jednom ošetření asi tak o 50 %.

Po laserovém zákroku byste měli ošetřená místa chránit před UV zářením – jak slunečním, tak ze solária. Výsledek ošetření bývá viditelný po šesti týdnech. Kontrola a případně další zákrok na naší klinice by měly být naplánovány zhruba po 4 – 6 týdnech. Při dodržení tohoto intervalu přináší opakované ošetření cév mnohem větší úspěch.

Kdy není laserový zákrok možný, nebo jej lze provést pouze částečně

  • při poruchách srážlivosti krve
  • při užívání prostředků citlivých na světlo (určité léky, bergamotový olej apod.)
  • při extrémně tmavé nebo čerstvě opálené pleti
  • při zhoubných kožních nádorech

Navštivte virtuální prohlídku naší kliniky: 


Zvětšit mapu

Další informace vám rádi sdělíme na telefonu 733 126 752

- Tým kliniky Achillea

Máte zájem o laserové odstranění žilek, hemangiomů či ohně? Objednejte se na kliniku Achillea!© 2019, Sanatorium Achillea, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑