Reference z oblasti laserové epilace

Přemýšlel jsem jak se zbavit ochlupení na zádech, protože jsem při holení vždy potřeboval něčí asistenci. Že na zádech chlupy nechci jsem věděl. Je to nejen příjemnější, ale pomáhalo mě to v letních měsících ve snížení pocení. Pro epilaci laserem jsem se rozhodl na doporučení kamaráda. Pokaždé po tenise jsem mu ve sprše záviděl jeho hladká záda. Doporučil mě i kliniku, kam chodil se svým atopickým synem. Při první proceduře jsem cítil nepříjemné bodání ve spodní části zad. Po opakovaném natření místa znecitlivujícím krémem a delší době čekání, než začne působit, bylo vše lepší. Vychodil jsem 5 sezení a dodržoval jsem požadované časové rozestupy a s výsledkem jsem spokojený.

Viktor, 41 let - depilace zad
Spokojený zákazník                          

Posílám svůj názor a zkušenost, i když jsem epilaci neabsolvoval. Při bezplatné konzultaci mě lékař upozornil, že u velké části ochlupení došlo věkem ke ztrátě pigmentu a díky tomu nebude epilační laser na mé šedé chloupky fungovat. Lékař mě na rovinu řekl, že epilaci nedoporučuje, což jsem ocenil. Bohužel měl jsem si chlupy nechat odstranit dříve, když byly ještě tmavé. Závěrem chci pochválit příjemné jednání a prostředí.

František, 59 let - depilace hrudníku
Spokojený zákazník                          

Chodím na laserovou epilaci podpaží. Už po jedné kůře jsem byla překvapená úbytkem i zjemněním ochlupení. Rozhodla jsem se epilaci dokončit. Dnes vidím, že mě nezmizely úplně všechny , ale zůstalo několik velice jemných chloupků. Na tento možný scénář mě na klinice upozorňovali. Přes to jsem v podstatě spokojená, protože se už nemusím holit. Vždy jsem měla po několika dnech po holení pupínky a nepříjemné svědění na kůži. Kladně hodnotím výsledek i přístup lidí z kliniky.

Marta, 38 let - depilace podpaží
Spokojená zákaznice                          

Měla jsem na bradě tvrdé, tmavé chlupy. Pracuji s lidmi, a tak pro mě bylo velice nepříjemné každý den stát před zrcadlem a vytrhávat si porost. Mám za sebou 4 sezení a tmavé chloupky jsou pryč. Zůstaly jen úplně jemné, které už mně nevadí. Rozhodla jsem se po doporučení absolvovat ještě jednu proceduru, aby došlo k maximálnímu efektu.

Jitka, 35 let - depilace brady
Spokojená zákaznice                          

Jelikož vrcholově sportuju je pro mne velice důležité vyřešit růst chloupků v intimních partiích. Na epilaci jsem byla třikrát a pozoruji, že na některých místech už ochlupení vůbec nedorůstá. Zatím jsem s touto metodou spokojená, protože jsem před tím mnohokrát podstoupila IPL a to je k ničemu. Na druhou stranu musím říci, že první a druhé sezení, kdy bylo chloupků ještě hodně, bylo trochu bolestivé. Úbytkem ochlupení se ale bolestivost snižuje. Tak uvidíme, ještě mám jít třikrát. Kamarádky, co mě to doporučily, jsou vesměs spokojený. Kladně hodnotím to, že si před epilací všimli, že mám v místech několik pih a že mě je pro jistotu před zákrokem vyšetřili digitálním dermatoskopem.

Tereza, 26 let - epilace intimních partií
Spokojená zákaznice                        

Rozhodla jsem se pro laserovou depilaci horního rtu z důvodu hustoty a tmavosti ochlupení. Již po třetím ošetření jsem byla překvapená zmírněním růstu a délkou chloupků. Před tím jsem vždy pinzetou bolestivě chloupky vytrhávala, ale bez efektu, vždy dorostly nové. Celkem jsem odchodila 6 návštěv, což je dost, hlavně kvůli času. Ale už to bude brzo půl roku, co jsem byla na poslední a pořád je to super.

Barbora, 31 let - depilace horního rtu
Spokojená zákaznice

Chcete se objednat na laserovou epilaci? Napište nám.© 2019, Sanatorium Achillea, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑