Zastavte stárnutí! Dopřejte si vyhlazení vrásek

Povadlá pleť a vrásky ve vašem obličeji jsou důsledkem přirozeného procesu stárnutí. Na vzhledu tváře se podepisuje nejen věk, ale například i práce mimických svalů, sluneční záření, hormonální změny probíhající v organismu, kouření nebo jiné okolní vlivy. Na kožní klinice Achillea vám nabízíme reálné možnosti léčby. Zajděte k nám na osobní schůzku. Společně vybereme nejvhodnější kombinaci metod k dosažení vylepšení vzhledu vaší pleti.

Jak probíhá vyhlazení vrásek na klinice Achillea


Vrásky se nejčastěji tvoří na čele, mezi obočím, kolem očí a úst. Způsob vyhlazení vrásek volíme podle jejich typu. U hlubších vrásek je vhodné použít výplňové materiály s kyselinou hyaluronovou. U jemných vrásek, které vznikají stahováním mimických svalů, je vhodná injekční aplikace botulotoxinu. Na osobní konzultaci s vámi lze zvážit i možnost kombinace obou metod.

Objednejte se na bezplatnou konzultaci. Volejte 733 126 750.Hlubší vrásky a kožní nerovnosti zmírňujeme aplikací preparátu s názvem Restylane, který obsahuje kyselinu hyaluronovou. Ta je přirozenou součástí kůže, ale její obsah se s věkem zmenšuje. Následkem toho pleť ztrácí svou elasticitu a tvoří se vrásky. Tělu přirozený preparát, který navrátí kůži ztracenou pružnost, aplikujeme velmi tenkou jehličkou a bolestivost zákroku přitom zmírňujeme místním znecitlivěním. Efekt vyhlazení vrásek přetrvává po několik měsíců. Přirozeným odbouráváním kyseliny Jemné vrásky vyhlazujeme aplikací preparátů, které obsahují látku botulotoxin A. Preparáty vpravujeme jemnými vpichy, čímž dochází k omezení stahu mimických svalů, v jejichž oblasti se jemné vrásky nacházejí. Účinek botulotoxinu je rychlý a vydrží asi 4-6 měsíců, než se svalová funkce postupně obnoví. Poté doporučujeme zákrok opakovat. Opakovanou aplikací botulotoxinu se navíc efekt vyhlazení vrásek prodlužuje přibližně na 1 rok.

Prohlédněte si virtuální prohlídku naší kliniky:


Zvětšit mapu

Další informace vám rádi sdělíme na telefonu 733 126 752

- Tým kliniky Achillea

Kontaktní formulář© 2019, Sanatorium Achillea, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑