Upravit stránku

Hladká, oholená pokožka je dnes už zcela běžnou součástí osobní hygieny. Téměř každá žena a také řada mužů proto hledají nejvhodnější způsob, jak jí dosáhnout na velmi dlouhou dobu. V ideálním případě natrvalo.

Jak probíhá laserová epilace na klinice Achillea

Depilaci provádíme s pomocí vysokovýkonného  diodového laseru. Tento laser reaguje na pigment chloupků, přeruší jejich výživu, a tím dojde k odumření chloupků včetně cibulky. Ty pak vypadnou přibližně do jednoho týdne od zákroku.

Náš diodový epilační laser InMode - Diolaze XL 755/810nm jako první na trhu kombinuje dvě vlnové délky 810 nm a 755 nm. Přičemž 755 nm je vlnová délka alexandritových laserů, jako je třeba Candela GentleLASE, který výborně funguje na slabší chloupky s menším množstvím pigmentu a 810 nm je naopak vlnová délka, která se osvědčila na silnější a tmavší chloupky s dostatkem pigmentu.  

Oproti klasickým laserům  používající pouze vlnové délky 810 nm je účinnější právě díky kombinaci těchto vlnových délek. Výsledkem je velmi rychlá a účinná permanentní redukce pigmentovaného i minimálně pigmentovaného ochlupení. Vysoký špičkový výkon laseru umožňuje kratší a terapeuticky účinnější laserové pulzy pro stejná nastavení hustoty energie, než u konkurenčních diodových laserů.

Jste vhodným kandidátem pro laserové odstranění chloupků?

Laserovou depilaci si může dopřát každý, kdo touží po dlouhodobě hladké pokožce. Depilace je ovšem tím úspěšnější, čím tmavší máte chloupky. Abychom tedy zjistili, jaké výsledky můžete očekávat, přijďte na vstupní konzultaci, kde prohlédneme vaši pleť a chloupky. Na konzultaci a ošetření můžete přijít celoročně. V létě se jen vyvarujte opalování těsně před a po ošetření (včetně opalování v soláriu).

Podívejte se, kolik stojí trvalá epilace 

Ošetření dle partií tělaCena zákroku
Horní ret620 Kč
Mezi obočím490 Kč
Brada990 Kč
  
Okolí bradavek980 Kč
Podpaží - obě1.550 Kč
Předloktí - obě2.450 Kč
Hrudník 4.100 Kč
Podbřišek od1.250 Kč
Záda 4.100 Kč
Lýtka - obě2.950 Kč
Stehna - obě3.150 Kč
Třísla1.800 Kč
Intimní partie3.600 Kč
Ostatní partie a jejich kombinece dle dohody 
Epilace laserem PŘED a PO

Tel.: 606 745 726 -  bezplatná konzultace s Hankou Sadeckou

Máte zájem o laserovou epilaci? Objednejte se na konzultaci!

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
Nahoru