Epilace laserem

Hladká, oholená pokožka je dnes už zcela běžnou součástí osobní hygieny. Téměř každá žena a také řada mužů proto hledají nejvhodnější způsob, jak jí dosáhnout na velmi dlouhou dobu. V ideálním případě natrvalo.

Epilace laserem

Jak probíhá laserová epilace na klinice Achillea

Depilaci provádíme s pomocí vysokovýkonného diodového laseru. Tento laser reaguje na pigment chloupků, přeruší jejich výživu, a tím dojde k odumření vlasové cibulky. Chloupky pak vypadnou přibližně do jednoho týdne od zákroku. Efekt ošetření je závislý na růstové fázi vlasu/chloupku. Náš diodový epilační laser InMode - Diolaze XL 755/810nm jako první na trhu kombinuje dvě vlnové délky 810 nm a 755 nm.

755 nm je vlnová délka alexandritových laserů, jako je třeba Candela GentleLASE, který výborně funguje na slabší chloupky s menším množstvím pigmentu a 810 nm je naopak vlnová délka, která se osvědčila na silnější a tmavší chloupky s dostatkem pigmentu.  

Oproti  laserům  používajících pouze vlnové délky 810 nm je náš laser účinnější právě díky kombinaci těchto vlnových délek. Výsledkem je rychlá a účinná trvalá redukce tmavého i světlého ochlupení. Vysoký  výkon laseru umožňuje kratší a terapeuticky účinnější laserové pulzy pro stejná nastavení hustoty energie, než u konkurenčních diodových laserů.

Jste vhodným kandidátem pro laserové odstranění chloupků?

Jste vhodným kandidátem pro laserové odstranění chloupků?

Laserovou depilaci si může dopřát každý, kdo touží po dlouhodobě hladké pokožce. Depilace je ovšem tím úspěšnější, čím tmavší máte chloupky.

Abychom tedy zjistili, jaké výsledky můžete očekávat, přijďte na vstupní konzultaci, kde prohlédneme vaši pleť a chloupky. Na konzultaci a ošetření můžete přijít celoročně. V létě se jen vyvarujte opalování těsně před a po ošetření (včetně opalování v soláriu).

Objednat se na vstupní konzultaci

Kolik stojí trvalá epilace

Ošetření dle partií těla Cena zákroku
Horní ret 620 Kč
Mezi obočím 490 Kč
Brada 990 Kč
Okolí bradavek 980 Kč
Podpaží - obě 1 550 Kč
Předloktí - obě 2 450 Kč
Hrudník 4 100 Kč
Podbřišek od 1 250 Kč
Záda 4 100 Kč
Lýtka - obě 2 950 Kč
Stehna - obě 3 150 Kč
Třísla 1 800 Kč
Intimní partie 3 600 Kč

Ostatní partie a jejich kombinece dle dohody.

Objednejte se na laserovou epilaci

Objednejte se na laserovou epilaci

Pokud potřebujete další inofrmace, obraťte se na naši konzultantku pro laserovou epilaci Hanku Sadeckou. Ráda vám vše dovysvětlí.
Telefon: +420 606 745 726
E-mail: %8qoT956LTnmY7bd08kmb

Nebo se můžete rovnou objednat na vstupní konzultaci.

Objednat se na vstupní konzultaci