Laserový lifting 4D - FOTONA

Unikátní kombinace čtyř rozdílných laserových estetických zákroků proti stárnutí přístrojem Fotona Dynamis SP.

Neinvazivní ošetření patentované společností Fotona je vhodné pro každého, koho trápí různý stupeň poklesu či povadnutí obličejových kontur. 4D laserový lifting je nyní jedním z nejžádanějších ošetření v neinvazivní estetické medicíně.

Laserový lifting 4D - FOTONA

Unikátní a revoluční ošetření pleti

Během hodinového ošetření účinně navodíme maximální lifting povislých tváří se současným omlazením pokožky v okolí rtů. Díky laserovému peelingu dojde k celkovému zjemnění a vyhlazení povrchu pleti.

Jedinečná metoda laserového ošetření kombinuje 4 rozdílné estetické zákroky proti stárnutí. Pleť v obličeji je vůbec poprvé ošetřena jak z vnější strany, tak z vnitřní části úst. Proto je skvělou volbou pro ty, kteří se zdráhají využít niťový lifting, výplně či skalpel, ale vyžadují razantnější účinek. Omlazení pleti za pomoci dvou špičkových laserů probíhá ve čtyřech krocích.

Výhodou je okamžitý efekt bez modřin a bez nutné rekonvalescence. Toto ošetření nastartuje tvorbu kolagenu a zajistí tak dlouhodobě mladistvý vzhled za využití tělu vlastních reparačních mechanismů.

Jak zákrok probíhá?

Jak zákrok probíhá?

První krok SmoothLiftingTM

První ošetření probíhá erbiovým laserovým paprskem zevnitř tváří a rtů, tedy přes sliznici, která snese mnohem větší energii než pokožka, aniž by se spálila. To má za následek jednak maximální kontrakci kolagenních vláken (= okamžitý liftingový efekt) a současně nastartuje intenzivní tvorbu nového kolagenu (= následný efekt ošetření, který dobíhá po dobu cca dvou až tří měsíců po ošetření).

Druhý krok FRAC 3

Trojrozměrný frakční efekt neodymového laseru a specifická struktura pulzu vytváří v ošetřované tkáni drobné oblasti s vysokou teplotou. Tento neablativní režim umožňuje ošetření hlubších nedokonalostí a doplňuje předchozí účinky intraorálního zákroku, čímž dochází k obnově mladistvého vzhledu pokožky.

Třetí krok PIANO®

V této fází je pokožka (z vnější strany) ošetřena Nd-YAG laserem s cílem maximálně stimulovat tvorbu kolagenu pro celkové vypnutí pokožky a zlepšení její pružnosti.

Čtvrtý krok SupErficialTM

Studený povrchový laserový peeling na závěr uzavře rozšířené póry, zmírní jemné vrásky a celkově krásně povrch pleti vyhladí.

Kolik stojí laserový lifting 4D - FOTONA?

Položka Cena
Fotona 4D - lifting obličeje 12 000 Kč
Fotona - ošetření víček a v okolí očí  3 500 Kč
Fotona - ošetření dolních víček a okolí 2 500 Kč
Fotona - ošetření rtů a nasolabiálních rýh 3 800 Kč

Kdy je vidět výsledek?

První výsledky v podobě jemnější a barevně sjednocené pleti uvidíte bezprostředně po zhojení. Během 6 týdnů se začnou tvořit nová a pružnější vlákna a efekt se prohloubí.

Dostaví se zlepšení pevnosti a elasticity ošetřované tkáně, stejně jako vyplnění a pozvednutí nasolabiálních rýh z vnitřní strany tváře s efektem srovnatelným s injekční výplní.

Objednejte se k nám na laserový lifting

Objednejte se k nám na laserový lifting

Pokud potřebujete další informace, rádi vám je poskytneme na telefonním čísle +420 733 126 752.

Máte zájem o laserový 4D lifting pomocí přístroje Fotona Dynamic SP? Objednejte se na kliniku Achillea!

Objednat se na konzultaci