Rozšířené žilky

Zbavte se červených a modrých rozšířených žilek pomocí cévního Nd:YAG laseru.

Sítě červených rozšířených žilek, které se nejčastěji vyskytují na tvářích a okolo nosu, dokáží hodně potrápit. Vaše zdraví nemusí nijak ohrožovat, představují ale viditelný estetický problém.
Stejně tak modré žilky na dolních končetinách a červená znaménka neboli hemangiomy na trupu.

Rozšířené žilky

Výhody laserového odstranění žilek a hemangiomů

Nedokonalosti pleti spojené s rozšířenými žilkami jdou velmi dobře odstraňovat. Na kožní klinice Achillea k tomu používáme cévní laser Nd:YAG značky Fotona vlnové délky 1064 nm. Jedná se o nejmodernější dostupnou technologii s vyšší bezpečností než u jiných typů laserů nebo IPL.

Mezi výhody laserového odstranění žilek a hemangiomů pak patří: rychlý a bezpečný  zákrok, efekt je patrný již po prvním ošetření.

Průběh laserového odstranění žilek na klinice Achillea

Průběh laserového odstranění žilek na klinice Achillea

Před vlastním zákrokem lze provést test, při kterém se ukáže, jak vaše kůže a dotčené cévy reagují na laserovou terapii.

Laserovou energii přeneseme velmi přesným paprskem, který zapůsobí hluboko pod vrchní vrstvu vaší kůže. Cévka, kterou laserový paprsek zasáhne, se díky tepelnému impulsu uzavře. Díky účinému lokálnímu chlazení je ošetření méně bolestivé.

Po laserovém ošetření dochází k povrchovému podráždění kůže - začervenání, drobné puchýřky a stroupky.  Abychom zabránili vzniku drobných jizviček, doporučujeme nechat stroupky volně odhojit, v žádném případě je neodstraňujte. Opálená kůže také může v místě zákroku dočasně zesvětlat. Pigment se však brzy obnoví.

Objednat se na konzultaci

Ceník odstranění rozšířených žilek

Ošetření dle partií těla Cena zákroku
Nos a okolí od 1 500 Kč
Dekolt od 1 500 Kč
Tváře i nos od 2 000 Kč
Dolní končetiny od 2 000 Kč

Cena se odvíjí od rozsahu ošetření. 

Kdy jsou vidět výsledky a jaké zásady po ošetření je třeba dodržovat

Výsledky jsou individuální a v určitých případech vám doporučíme zákrok opakovat. U žilek v obličeji dochází ke zlepšení zpravidla již po jednom ošetření. Oproti původnímu stavu je viditelnost rozšířených cév zhruba o 60–80 % menší. Červené tečky neboli hemangiomy zmizí také již při prvním ošetření, a to až z 95 %. Žilky na nohách se zlepší po jednom ošetření asi tak o 50 %.

Po laserovém zákroku byste měli ošetřená místa chránit před UV zářením – jak slunečním, tak ze solária. Výsledek ošetření bývá viditelný po šesti týdnech.

Kontrola a případně další zákrok na naší klinice by měly být naplánovány zhruba po 6 týdnech až 2 měsících. Při dodržení tohoto intervalu přináší opakované ošetření cév optimální výsledek.

Objednat se na konzultaci ZDARMA

Kdy nelze laserový zákrok provádět

  • při některých poruchách srážlivosti krve
  • při užívání  léků, které zvyšují citlivost kůže na světlo
  • při extrémně tmavé nebo čerstvě opálené pleti
Objednejte se k nám na laserové odstranění žilek

Objednejte se k nám na laserové odstranění žilek

Pokud potřebujete další informace, rádi vám je poskytneme na telefonním čísle +420 733 126 752.

Máte zájem o laserové odstranění žilek, hemangiomů či ohně? Objednejte se na kliniku Achillea!

Objednat se na konzultaci