Odstranění výrůstků a pih

Nechte si vyšetřit a odstranit znaménka či nežádoucí kožní útvary!

Pokud vaši kůži zdobí znaménka krásy, výrůstky nebo červené tečky, pak neodkládejte jejich vyšetření a případně také odstranění.

Odstranění výrůstků a pih

Na co si dát u znamének pozor

Většina znamének je jen kosmetickou vadou kůže a neohrožuje nijak vaše zdraví. Některá však mohou být nebezpečná. Za pozornost stojí zejména takové pihy či výrůstky, které se v čase mění.

Ať už jste narazili na nějaký podezřelý kožní projev, nebo chcete mít jenom jistotu, že vám nic nehrozí, navštivte naši kožní kliniku a nechte si vyšetřit znaménka digitálním dermatoskopem DemoScan. Vyšetření je rychlé a bezbolestné.

Proč si nechat vyšetřit a odstranit znaménka

Proč si nechat vyšetřit a odstranit znaménka

Je to jednoduché. Prevence a včasná diagnóza vám může bez nadsázky zachránit život.

Navíc odstranění znamének, pih či výrůstků je dobrým krokem nejen pro vaše zdraví, ale pozitivně se odrazí i na vaši kráse.

Objednat se na konzultaci

Melanomová prevence...

... aneb podstupte preventivní vyšetření znamének dermatoskopem.
Výskyt melanomů neboli zhoubných nádorů ze znamének neustále roste. Jedná se o nejagresivnější formu rakoviny, která pochází z pigmentových buněk a ročně je v ČR diagnostikováno asi 1500 takových případů.

Jedna pětina nemocných této zákeřné nemoci podlehne. Obrana je ovšem vcelku prostá. Podstupte vyšetření znamének a mějte pod kontrolou svůj zdravotní stav. Včasná diagnóza vám může zachránit život!

Na vzniku melanomů se podílí několik faktorů:

Množství znamének: Pokud máte na pokožce větší množství znamének, je riziko výskytu vyšší.

Fototyp kůže: Pokud máte světlý typ kůže, který je náchylný k začervenání a spálení při vystavení slunečnímu záření, je riziko rovněž vyšší.

Genetika: Pokud se onemocnění vyskytlo v rodině, riziko vzniku melanomu je vyšší o 6 až 8 %.

Vyšetření znamének provádíme dermatoskopem

Vyšetření znamének provádíme dermatoskopem

S jeho pomocí můžeme znaménko zvětšit a podle jeho tvaru, barvy a stupně nepravidelnosti stanovit míru rizika. V případě podezření vám navrhneme odstranění znaménka a také jeho mikroskopické vyšetření (histologii).

Objednat se na konzultaci

Ceník odstranění kožních výrůstků, znamének a bradavic

Položka Cena zákroku
Odstranění drobných výrůstků od 500 Kč
Chirurgické odstranění + stehy od 1 900 Kč
Laser 1 100 Kč, každé další ošetření 700 Kč

Jak odstraňujeme výrůstky, pihy a červená znaménka na klinice Achillea

Na krku, v podpaží, tříslech nebo pod prsy se velmi často vyskytují kožní výrůstky, které se nazývají fibromy. Ve většině případů se jedná o neškodné kožní výrůstky různé velikosti i tvaru, které mohou být i různě hnědavě pigmentované. Avšak vzhledem k lokaci, kde se tyto útvary nacházejí, dochází často k jejich zatržení a odírání oděvem. Nabízíme vám proto jejich odstranění.

Stejně tak vám odstraníme i hnědá a červená znaménka (hemangiomy), která sice nemusejí nijak ohrozit vaše zdraví, avšak z estetického hlediska nejsou žádaná.

Nejprve lékař navrhne možnosti odstranění podle velikosti, tvaru a umístění kožního útvaru. U větších benigních útvarů používáme CO2 laser, v případě atypie projevu provádíme chirurgické odstranění s následným histologickým vyšetřením. Oba typy zákroků provádíme v lokálním znecitlivění. Hojení vás nebude omezovat v běžných aktivitách ani v práci.

Objednejte se k nám na odstranění kožních výrůstků, znamének a bradavic

Objednejte se k nám na odstranění kožních výrůstků, znamének a bradavic

Pokud potřebujete další informace, rádi vám je poskytneme na telefonním čísle +420 733 126 752.

Máte zájem o odstranění kožních výrůstků, znamének nebo bradavic? Objednejte se na kliniku Achillea!

Objednat se na konzultaci