Mikrojehličkování

Mikrojehličkování je miniinvazní metoda, při které dochází jemnými jehličkami k narůšení kožního povrchu. Vychází tak ze samoobnovovací schopnosti vaší vlastní pokožky.

Mikrojehličkování

Princip jehličkování

Jedná se o miniinvazní metodu, při které dochází jemnými jehličkami k narůšení kožního povrchu. Drobnými rankami dochází k hlubšímu průniku hydratačních a regeneračních sér a zároveň se podporuje stimulace novotvorby vlastního kolagenu a spouští kaskádu regeneračních procesů v kůži.

Výsledný efekt je ovlivněn výběrem hloubky vpichu mikrojehliček na sterilních jednorázových hlavách. Metoda je vhodná pro všechny typy pleti.

Účinek zákroku je tedy dvojí. Jednak mechanický, kdy hojení drobných ranek spustí hojivý proces, jehož součástí je produkce kolagenu a tvorba nových buněk a jednak chemický, kdy použitá séra pleť obohacují vitamíny a výrazně ji hydratují. 

Kdy je zákrok vhodné použít?

Kdy je zákrok vhodné použít?

Unavená pokožka

Jemné vrásky

Drobné jizvy a strie

Alopecie, padání vlasů

Jak zákrok probíhá?

Zákrok provádí vyškolený zdravotnický personál. Pokožka před ošetřením musí být klidná, bez akutních projevů zánětu. V případě chronických onemocnění, užívání léků a alergií je nutná konzultace s lékařem o vhodnosti ošetření.

Před ošetřením je oblast důkladně očištěna a dezinfikována. Ultratenkou jehličkou je aplikován roztok do střední vrstvy kůže, tedy přibližně do hloubky 2–3 mm. Vpichy jsou téměř nebolestivé právě z důvodu extrémní tenkosti použité jehličky. Ti, kteří podstupují ošetření s nižší hloubkou jehly, cítí jen lehké píchání, ale pacientům podstupující ošetření do hloubky 2,5 mm doporučujeme použit na pleť znecitlivující anestetický krém, abychom zvýšili jejich pohodlí.

K ideálnímu účinku je vhodné kůru 2-3x opakovat. Efekt obnovy kolagenu je patrný až po 2- 3 měsících, hydratace za několik dnů.
Mikrojehličkování lze velmi dobře kombinovat s dalšími omlazovacími metodami, například po ošetření frakčním laserem nebo před  aplikací botulotoxinu nebo výplní kyseliny hyaluronové. Tyto metody efektivně řeší hluboké rýhy a mimické vrásky.

Co uvidíte po zákroku pomocí mikrojehličkování

Reakce pokožky na ošetření je individuální a závisí i na hloubce průniku mikrojehliček.

Bezprostředně po zákroku je oblast začervenalá, mírně prosáklá a teplá, mohou být patrné jemné vpichy. Začervenání může přetrvávat několik hodin až dnů.

První dny po ošetření je vhodné ošetřovat pleť hydratačními a antiseptickými krémy dle doporučení ošetřujícího personálu, make-up a obvyklou kosmetiku lze použít 3. den po ošetření.

Kolik stojí microneedling

Ošetření dle partií těla Cena zákroku
Krk a dekolt 2 990 Kč
Obličej 3 200 Kč
Hřbet rukou 2 000 Kč

Dvě opakování = 10 % sleva.
Tři opakování = 15 % sleva.

Objednejte se k nám na omlazení pleti pomocí mikrojehličkování

Objednejte se k nám na omlazení pleti pomocí mikrojehličkování

Pokud potřebujete další informace, rádi vám je poskytneme na telefonním čísle +420 606 745 726 nebo na emialové adrese %8qoT956LTnmY7bd08kmb

Dopřejte si omlazení pleti mikrojehličkováním. Objednejte se na ošetření v naší klinice Achillea!

Objednat se na konzultaci