Vyhlazení vrásek

Vrásky se nejčastěji tvoří na čele, mezi obočím, kolem očí a úst. Způsob vyhlazení vrásek volíme podle jejich typu.

U hlubších vrásek je vhodné použít výplňové materiály s kyselinou hyaluronovou.
U jemných vrásek, které vznikají stahováním mimických svalů, je vhodná injekční aplikace botulotoxinu.

Vyhlazení vrásek

Hlubší vrásky a kožní nerovnosti

Hlubší vrásky a kožní nerovnosti zmírňujeme aplikací preparátu s názvem Teosyal, který obsahuje kyselinu hyaluronovou. Ta je přirozenou součástí kůže, ale její obsah se s věkem zmenšuje. Následkem toho pleť ztrácí svou elasticitu a tvoří se vrásky

Tělu přirozený preparát, který navrátí kůži ztracenou pružnost, aplikujeme velmi tenkou jehličkou a bolestivost zákroku přitom zmírňujeme místním znecitlivěním.

Efekt vyhlazení vrásek přetrvává po několik měsíců. Přirozeným odbouráváním kyseliny hyaluronové v organismu je přibližně po 8 měsících kosmetický efekt 70–80% a po roce je to 50-70%.

Jemné vrásky

Jemné vrásky vyhlazujeme aplikací preparátů, které obsahují látku botulotoxin A. Preparáty vpravujeme jemnými vpichy, čímž dochází k omezení stahu mimických svalů, v jejichž oblasti se jemné vrásky nacházejí.

Účinek botulotoxinu je rychlý a vydrží asi 4-6 měsíců, než se svalová funkce postupně obnoví. Poté doporučujeme zákrok opakovat. Opakovanou aplikací botulotoxinu se navíc efekt vyhlazení vrásek prodlužuje přibližně na 1 rok.

Objednejte se k nám na vyhlazení vrásek

Objednejte se k nám na vyhlazení vrásek

Pokud potřebujete další informace, rádi vám je poskytneme na telefonním čísle +420 733 126 752.

Máte zájem o vyhlazení vrásek? Objednejte se na naši kliniku Achillea!

Objednat se na konzultaci